Alza.cz leták

Strana:   1

Alza.cz leták, strana 1

Strana:   1

Máte zobrazen Alza.cz leták na téma "Výprodej fotoaparátů v alza.cz".

Hledáte starší letáky a katalogy Alza.cz? Alza.cz leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Alza.cz nakoupíte také v těchto prodejnách: Ardo, Baumatic, Comfor, Datart, Electroworld, Elektro Spáčil, Elektrocentrum, Emos, ETA, Euronics, Fotolab, Mall.cz, Okay, Planeo Elektro, Proton, TS Bohemia.

Co se píše o Alze?

Na Alza.cz lze platit v bitcoinech - Zet.cz

Zet.cz Na Alza.cz lze platit v bitcoinech Zet.cz Největší tuzemský e-shop Alza.cz umožňuje ode dneška platby v bitcoinech. Showroomy prodejce v Praze a Bratislavě jsou již vybaveny směnnými automaty, ve kterých mohou zájemci nakoupit bitcoiny za koruny či eura a naopak. Míst, které akceptují platbu ...Alza si ode dneška pohrává s BitcoinyTyinternety.czDalší využití bitcoinu: platit kryptoměnou lze nově také v AlzeE15.czZájem o bitcoiny roste v Česku i na celém světěTýden.czLetem světem Applemvšech 11 zpravodajských článků »

Alza.cz končí na srovnávači Heureka, už prý není nezávislý - České noviny

České noviny Alza.cz končí na srovnávači Heureka, už prý není nezávislý České noviny Praha - Největší český internetový obchod Alza.cz přestal nabízet své zboží přes srovnávač cen Heureka.cz. Podle e-shopu není srovnávač nezávislý. Alza to dnes uvedla v tiskové zprávě. Heureku a e-shop Mall.cz nyní kupuje investiční skupina Rockaway, ...Válka e-shopů: lídr trhu Alza odchází z největšího srovnávače cen ...iDNES.czE-shopy opouštějí Heureku, kvůli RockawayMédiářAlza končí spolupráci s Heurekou. Prý už není nezávisláLUPAZet.cz -Echo24.czvšech 34 zpravodajských článků »

letákové akce