Alza.cz leták

Strana:   1

Alza.cz leták, strana 1

Strana:   1

Máte zobrazen Alza.cz leták na téma "Výprodej fotoaparátů v alza.cz".

Hledáte starší letáky a katalogy Alza.cz? Alza.cz leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Alza.cz nakoupíte také v těchto prodejnách: Ardo, Baumatic, Comfor, Datart, Electroworld, Elektro Spáčil, Elektrocentrum, Emos, ETA, Euronics, Fotolab, Mall.cz, Okay, Planeo Elektro, Proton, TS Bohemia.

Co se píše o Alze?

E-shop Alza.cz o svátcích otevřel v rozporu se zákonem, tvrdí inspekce - iDNES.cz

iDNES.cz E-shop Alza.cz o svátcích otevřel v rozporu se zákonem, tvrdí inspekce iDNES.cz Největší tuzemský e-shop Alza.cz porušil podle České obchodní inspekce (ČOI) zákon, když o druhém vánočním svátku otevřel kamennou provozovnu v Praze. Z 349 kontrol obchodů to bylo jediné porušení zákazu prodeje. S e-shopem bude zahájeno ...Největší český e-shop Alza.cz otevřel 26. prosince prodejnu. Porušil ...Český rozhlasAlza.cz porušila zákon o otevírací době během svátků, tvrdí ...Novinky.czInternetový obchod Alza.cz otevřel io Vánocích, čímž porušil zákazObjevitHospodářské noviny -Seznam Zprávy -Podnikatel.czvšech 17 zpravodajských článků »

Alza.cz v roce 2014 zvýšila zisk o desetinu. Vydělala téměř půl ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Alza.cz v roce 2014 zvýšila zisk o desetinu. Vydělala téměř půl ... Hospodářské noviny Největší český e-shop Alza.cz vydělala v roce 2014 470 milionů korun a meziročně vzrostla o devět procent. Internetový obchod vyřídil téměř pět milionů objednávek, což je zhruba o dva miliony více než předešlý rok. Alza rozšířila své působení do 26 ... E-shop Alza.cz vydělal předloni téměř půl miliardy, pomohla ... iDNES.czE-shop Alza.cz vydělal předloni skoro půl miliardy korunTýden.czvšech 4 zpravodajských článků »

letákové akce